Autobus, centrum Berlina. Zdjęcie: Niemcy.pl (BD)

(03.09.2013, Frankfurt Main, monster.de) Deutsche Bahn poszukuje kierowców autobusowych w landzie Hesja (Hessen). Zgłoś się pod adresem Deutsche Bahn com lub u Pana Jakupka, kierownika działu personalnego, pod telefonem +49 641-701180. Numer ogłoszenia 211904 (Ausschreibungsnummer).

(źródło: pracuj.plFirma Job Abroad pisze o sobie: Jesteśmy polsko-niemiecką firmą doradztwa personalnego, należącą do Grupy Job, działającą na polskim rynku od 7 lat. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników z Polski oraz możliwości, które powstały po 1 maja 2011 r. ‚

Kierowca autobusu

Miejsce pracy: Niemcy
KA/AK/1111

Zadania:
  •  Transport liniowy, turystyczny i przewozy okazjonalne
  •  Kontrola pojazdu przed każdą podróżą
  •  Regularne czyszczenie pojazdów firmowych
  •  Tankowanie pojazdów
  •  Raportowanie spóźnień, problemów technicznych i trudnych sytuacji

Wymagania:

  •  Prawo jazdy kat. D, aktualne uprawnienia do przewozu osób
  •  Doświadczenie jako kierowca autobusu
  •  Minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  •  Wysokie umiejętności interpersonalne
  •  Sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Niemczech
  • Opiekę koordynatora projektu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

Zainteresowany (a) ? Zgłoś się bezpośrednio na pracuj.pl

6 Responses to Praca dla kierowcy autobusu w Niemczech

  1. Marek pisze:

    obecnie szukam pracy jako kierowca autobusow poza granicami kraju ,konczy mi sie umowa z zakladem komunikacji miejskiej w gdansku ,mam doswiadczenie jako kierowca autokarow miedzynarodowych ,turystycznych,i miejskich

  2. Bartek pisze:

    w Berlinie szuka firma:
    Rückfragen und Bewerbungen an Frank Darmer starbus.de trendbus.de
    Herr Darmer
    Straße am Flugplatz 6a
    12487 Berlin
    Johannisthal
    Berlin
    Deutschland

    .Telekommunikation Telefonnummer: +49 (30) 25 09 43 95

    info@trendbus.de
    .Gewünschte Bewerbungsarten Per E-Mail, schriftlich, telefonisch

    .Internetadresse
    Weitere Informationen zum Stellenangebot im Internet
    .Bewerbungszeitraum Seit 20.08.2012
    .Angaben zur Bewerbung Lebenslauf, Zeugnisse

  3. Bartek pisze:

    a moze w Dreznie ?? stawka: ok 8 euro za 1h podaja zaklady miejskie w Dreznie…
    Rückfragen und Bewerbungen an SachsenPersonal® GbR
    Herr Maik Krebs
    Postfach 280251
    01142 Dresden
    Sachsen
    Deutschland

    .Telekommunikation Telefonnummer: +49 (3 51) 81 19 99 19
    Mobilnummer: +49 (1 70) 4 54 35 12

    m.krebs@sachsenpersonal.de
    .Gewünschte Bewerbungsarten Per E-Mail, mit firmeneigenen Unterlagen, schriftlich, telefonisch, über Internet

    .Angaben zur Bewerbung Persönlich nur nach Terminbestätigung!
    Vollständige Bewerbungsform bevorzugt elektronisch über unsere Plattform oder per Email. Postalisch ist natürlich auch möglich.

  4. tomasz ścibior pisze:

    Witam ja również jestem kierowcą autokarów turystycznych i miejskich posiadam aktualne badania i odnowione kursy szukam pracy jako kierowca autobusu turystycznego cała Europa oraz autobusu miejskiego w miejscowości kolonia w Niemczech lub w pobliżu .Mieszkam w miejscowości Frechen w Niemczech . Pozdrawiam Tomek .

  5. tomasz ścibior pisze:

    mój numer telefonu +49 (0) 15213662861 tomek ścibior

  6. artur pisze:

    doradzcie gdzie szukac w niemczech pracy jako kierowca autobusu miejskiego;dziekuje za odp